[PowerNex] Mean Well RSP-150-13.5 13.5V 11.2A 151.2W Single Output with PFC Function Power Supply
★★★★★ 4.3 113 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by templatecast.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Model RSP-150-13.5
Brand Name MEAN WELL
Item Weight 1.98 Pounds
Part Number RSP-150-13.5
Manufacturer MEAN WELL
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
113 ratings | 46 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (90)
4 stars
6% (7)
3 stars
3% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (11)